Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Wigilia KWOPR 2013 >>

Wigilia KWOPR 2013

Przyjazna atmosfera, łamanie się opłatkiem, świąteczne życzenia, śpiewanie kolęd oraz suto zastawione stoły. W takiej właśnie atmosferze przebiegało spotkanie wigilijne kościerskiego WOPR. Zapraszamy do galerii.

Sobota, 21 grudnia 2013
 

Spotkanie opłatkowe >>

Spotkanie opłatkowe

Serdecznie zapraszamy wszystkie Koleżanki i Kolegów z Kościerskiego WOPR na wspólne kolędowanie przy ratowniczej wieczerzy wigilijnej! Spotkanie opłatkowe odbędzie się w dniu *20 grudnia 2013* o godzinie *19:00*w Aqua Centrum w Kościerzynie.

Wtorek, 10 grudnia 2013
 

Szkolenie na basenie nurkowym >>

Szkolenie na basenie nurkowym

W dniach 14.10.2013 i 29.11.2013 odbyły się szkolenia ratowania płetwonurka. Szkolenie takie jest szkoleniem nowym i niespotykanym w szerokiej gamie specjalistycznych szkoleń ratowniczych. Zostało ono opracowane przez Roberta Nowicza instruktora nurkowego i Ryszarda Brzoskowskiego instruktora ratownictwa wodnego. Innowacyjne szkolenie wynikło z zauważenia potrzeby nabycia umiejętności związanych ze wzrostem zainteresowania sportami nurkowymi.

Sobota, 7 grudnia 2013
 

Kolejne medale naszych pływaków w płetwach! >>

Kolejne medale naszych pływaków w płetwach!

W dniach 12-13 października 2013 roku w przepięknym obiekcie, jakim są Termy Maltańskie w Poznaniu odbyły się zawody III Rundy Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach. W zawodach wystartowali również kościerscy pływacy. Wyniki znajdują się na stronie internetowej http://www.omegatiming.pl/zawody/iii-runda-klubowego-pucharu-polski-w-plywaniu-w-pletwach

Środa, 16 października 2013
 

Zapraszamy na szkolenie z zakresu udzielania pomocy płetwonurkom na basenie nurkowym w Aqua Centrum >>

Zapraszamy na szkolenie z zakresu udzielania pomocy płetwonurkom na basenie nurkowym w Aqua Centrum

SZKOLENIE Zapraszamy na szkolenie z zakresu udzielania pomocy płetwonurkom na basenie nurkowym w Aqua Centrum w dniu 14.10.2013r. od godziny 17:00.

Poniedziałek, 14 października 2013
 
 
Wykonane przez derwi.pl