Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Zmarł Wiesław Wiczkowski >>

Zmarł Wiesław Wiczkowski

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym zmarł nasz kolega, jeden z prekursorów ratownictwa wodnego na ziemi kościerskiej Wiesław Wiczkowski. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 13.02.2014 o godz 13:00 w kościele pw. Świętego Filipa Neri w Bytowie.

Poniedziałek, 10 lutego 2014
 

W Centrum Usług Turystycznych zawisła wiecha! >>

W Centrum Usług Turystycznych zawisła wiecha!

24 stycznia w piękne mroźne popołudnie cieśle budujący konstrukcję dachu na Centrum Usług Turystycznych we Wdzydzach zakończyli swą pracę i mogli starym zwyczajem zawiesić wiechę na konstrukcji dachowej.

Poniedziałek, 27 stycznia 2014
 

Wigilia KWOPR 2013 >>

Wigilia KWOPR 2013

Przyjazna atmosfera, łamanie się opłatkiem, świąteczne życzenia, śpiewanie kolęd oraz suto zastawione stoły. W takiej właśnie atmosferze przebiegało spotkanie wigilijne kościerskiego WOPR. Zapraszamy do galerii.

Sobota, 21 grudnia 2013
 

Spotkanie opłatkowe >>

Spotkanie opłatkowe

Serdecznie zapraszamy wszystkie Koleżanki i Kolegów z Kościerskiego WOPR na wspólne kolędowanie przy ratowniczej wieczerzy wigilijnej! Spotkanie opłatkowe odbędzie się w dniu *20 grudnia 2013* o godzinie *19:00*w Aqua Centrum w Kościerzynie.

Wtorek, 10 grudnia 2013
 

Szkolenie na basenie nurkowym >>

Szkolenie na basenie nurkowym

W dniach 14.10.2013 i 29.11.2013 odbyły się szkolenia ratowania płetwonurka. Szkolenie takie jest szkoleniem nowym i niespotykanym w szerokiej gamie specjalistycznych szkoleń ratowniczych. Zostało ono opracowane przez Roberta Nowicza instruktora nurkowego i Ryszarda Brzoskowskiego instruktora ratownictwa wodnego. Innowacyjne szkolenie wynikło z zauważenia potrzeby nabycia umiejętności związanych ze wzrostem zainteresowania sportami nurkowymi.

Sobota, 7 grudnia 2013
 
 
Wykonane przez derwi.pl