Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

KURS KPP >>

KURS KPP

Kościerskie WOPR organizuje szkolenie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy wraz z recertyfikacją. Ukończenie tego szkolenia jest jednym z wymogów koniecznych do podjęcia pracy w charakterze Ratownika Wodnego. Spotkanie organizacyjne w piątek 6 czerwca 2014 r. o godz. 16:00 na basenie Aqua Centrum w Kościerzynie.

Środa, 28 maja 2014
 

Wielkanoc >>

Wielkanoc

Wszystkim członkom oraz sympatykom KWOPR pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie. Zarząd Kościerskiego WOPR

Piątek, 18 kwietnia 2014
 

Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego >>

Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

ZARZĄDU KOŚCIERSKIEGO WODNEGO OCHOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO Zaprasza członków Kościerskiego WOPR na Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego które odbędzie się 04 kwietnia 2014 o godz. 18.00 w budynkuZespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie przy ul. Mestwina II 3 (Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościerzynie – przy PKP)

Piątek, 21 marca 2014
 

Pokaz ratownictwa na basene w Kościerzynie >>

Pokaz ratownictwa na basene w Kościerzynie

W kościerskim Aqua Centrum już po raz kolejny obyły się Cykliczne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu i puchar Wójta Gminy Kościerzyna. Była to świetna okazja do zaprezentowania umiejętności ratowników KWOPR. Pokaz przygotował nasz kolega Łukasz Chmiel.

Niedziela, 9 marca 2014
 

Kolejne szkolenie >>

Kolejne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym już szkoleniu z zakresu udzielania pomocy podczas wypadków w basenach nurkowych. Szkolenie odbędzie się 14.03.2014 o godz. 19:00 w Aqua Centrum w Kościerzynie. Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się do biura KWOPR.

Czwartek, 6 marca 2014
 
 
Wykonane przez derwi.pl