Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Spływ Gwieździsty >>

Spływ Gwieździsty

Dzisiaj na krzyżu jezior wdzydzkich odbył się spływ gwieździsty. Ideą było ściągnięcie wszystkich pływających po jeziorach wdzydzkich jednostek pływających w jedno miejsce o określonej godzinie. Była to pierwsza tego typu inicjatywa na tym akwenie i wygląda na to , że impreza na stałe zagości w kalendarzu letnich imprez we Wdzydzach.

Niedziela, 27 lipca 2014
 

Święto Ratowników >>

Święto Ratowników

Z okazji Dnia Ratownika składamy wszystkim Ratownikom KWOPR najserdeczniejsze życzenia oraz gratulacje. Wasza troska o bezpieczeństwo, o zdrowie i życie ludzkie, zasługuje na najwyższe uznanie.

Niedziela, 29 czerwca 2014
 

Pokazy ratownictwa i sprzętu WOPR nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie. >>

Pokazy ratownictwa i sprzętu WOPR nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie.

Dzisiaj nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie odbyła się impreza pod hasłem "Bezpieczne wakacje" zorganizowana przez KWOPR oraz KOSIR. Impreza skierowana była przede wszystkim do młodzieży szkolnej ale także dla wszystkich innych planujących swój leni wypoczynek spędzić nad wodą.

Czwartek, 26 czerwca 2014
 

Regaty na jeziorach wdzydzkich >>

Regaty na jeziorach wdzydzkich

Poniżej zamieszczamy harmonogram imprez żeglarskich, które będą odbywały się w tym roku na jeziorach wdzydzkich. Ratowników chcących brać udział w zabezpieczaniu tych imprez prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czwartek, 26 czerwca 2014
 

Kurs Płetwonurka P1 >>

Kurs Płetwonurka P1

Zapraszamy chętnych chcących wziąć udział w kursie płetwonurka KDPCMAS P1. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do biura KWOPR.

Środa, 28 maja 2014
 
 
Wykonane przez derwi.pl