Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie! >>

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie!

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie! Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na szkolenie na Ratownika Wodnego. Młodszym ratownikiem zostaniesz, gdy masz już 12 lat! Uprawnienia zawodowe uzyskają osoby, które ukończyły 18 rok życia. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym biuro@koscierskiewopr.pl lub tel. 58 686 76 83. Zachęcamy do udziału! Zapisz się na szkolenie i stań się jednym z kościerskich ratowników!

Poniedziałek, 5 stycznia 2015
 

SPOTKANIE OPŁATKOWE >>

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w restauracji Aqua Centrum w Kościerzynie w najbliższy piątek o godz. 19:00. Prosimy o potwierdzenie przybycia w biurze KWOPR, telefonicznie lub sms na nr 601 847 142

Środa, 17 grudnia 2014
 

Park im. Romualda Wołodźko >>

Park im. Romualda Wołodźko

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste odsłonięcie obelisku w parku nad jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. Przy pomniku posadzono też Dąb Romualda. A wszystko ku pamięci ikony pomorskiego WOPR-u - Romualda Wołodźki, który zmarł dokładnie przed rokiem.

Środa, 3 września 2014
 

Kurs instruktora pływania >>

Kurs instruktora pływania

Kościerskie WOPR planuje organizację kursu instruktora pływania. Szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych w zakresie pływania, które pozwolą na samodzielne prowadzenie zajęć zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi we wszystkich klubach, ośrodkach pływackich, szkołach na obozach sportowych i koloniach.

Środa, 20 sierpnia 2014
 

Pokazy Ratownictwa na Święcie sielawy >>

Pokazy Ratownictwa na Święcie sielawy

9 sierpnia we Wdzydzach odbyło się IV Święto Sielawy organizowane przez Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” oraz Gminę Kościerzyna.

Sobota, 16 sierpnia 2014
 
 
Wykonane przez derwi.pl