Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Kurs instruktora pływania >>

Kurs instruktora pływania

Kościerskie WOPR planuje organizację kursu instruktora pływania. Szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych w zakresie pływania, które pozwolą na samodzielne prowadzenie zajęć zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi we wszystkich klubach, ośrodkach pływackich, szkołach na obozach sportowych i koloniach.

Środa, 20 sierpnia 2014
 

Pokazy Ratownictwa na Święcie sielawy >>

Pokazy Ratownictwa na Święcie sielawy

9 sierpnia we Wdzydzach odbyło się IV Święto Sielawy organizowane przez Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” oraz Gminę Kościerzyna.

Sobota, 16 sierpnia 2014
 

Spływ Gwieździsty >>

Spływ Gwieździsty

Dzisiaj na krzyżu jezior wdzydzkich odbył się spływ gwieździsty. Ideą było ściągnięcie wszystkich pływających po jeziorach wdzydzkich jednostek pływających w jedno miejsce o określonej godzinie. Była to pierwsza tego typu inicjatywa na tym akwenie i wygląda na to , że impreza na stałe zagości w kalendarzu letnich imprez we Wdzydzach.

Niedziela, 27 lipca 2014
 

Święto Ratowników >>

Święto Ratowników

Z okazji Dnia Ratownika składamy wszystkim Ratownikom KWOPR najserdeczniejsze życzenia oraz gratulacje. Wasza troska o bezpieczeństwo, o zdrowie i życie ludzkie, zasługuje na najwyższe uznanie.

Niedziela, 29 czerwca 2014
 

Pokazy ratownictwa i sprzętu WOPR nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie. >>

Pokazy ratownictwa i sprzętu WOPR nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie.

Dzisiaj nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie odbyła się impreza pod hasłem "Bezpieczne wakacje" zorganizowana przez KWOPR oraz KOSIR. Impreza skierowana była przede wszystkim do młodzieży szkolnej ale także dla wszystkich innych planujących swój leni wypoczynek spędzić nad wodą.

Czwartek, 26 czerwca 2014
 
 
Wykonane przez derwi.pl