Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

Kurs płtwonurkowy >>

Kurs płtwonurkowy

W najbliższy czwartek tj. 14.05.2015 o godz. 18:00 w siedzibie KWOPR przy ul. Drogowców 6a w Kościerzynie odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chętnych chcących rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Planowany jest kurs P1 oraz P2. Instruktor prowadzący - Krzysztof Dominiak. Jeśli nie chcesz wiedzieć co można zobaczyć w naszych rodzimych wodach zapraszam na www.adamszewczyk.com

Sobota, 9 maja 2015
 

Trwa kurs ratowniczy ! >>

Trwa kurs ratowniczy !

Trwa kurs ratownika wodnego MSWiA. W ramach kursu uczestnicy mieli okazję poznać techniki ratowania płetwonurka. Zajęcia prowadzili Krzysztof Dominiak - instruktor płetwonurkowania oraz Ryszard Brzoskowski - instruktor WOPR. Zapraszamy Do galerii.

Czwartek, 7 maja 2015
 

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie! >>

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie!

Zostań Ratownikiem Wodnym! Ruszają zapisy na szkolenie! Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na szkolenie na Ratownika Wodnego. Młodszym ratownikiem zostaniesz, gdy masz już 12 lat! Uprawnienia zawodowe uzyskają osoby, które ukończyły 18 rok życia. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym biuro@koscierskiewopr.pl lub tel. 58 686 76 83. Zachęcamy do udziału! Zapisz się na szkolenie i stań się jednym z kościerskich ratowników!

Poniedziałek, 5 stycznia 2015
 

SPOTKANIE OPŁATKOWE >>

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w restauracji Aqua Centrum w Kościerzynie w najbliższy piątek o godz. 19:00. Prosimy o potwierdzenie przybycia w biurze KWOPR, telefonicznie lub sms na nr 601 847 142

Środa, 17 grudnia 2014
 

Park im. Romualda Wołodźko >>

Park im. Romualda Wołodźko

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste odsłonięcie obelisku w parku nad jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. Przy pomniku posadzono też Dąb Romualda. A wszystko ku pamięci ikony pomorskiego WOPR-u - Romualda Wołodźki, który zmarł dokładnie przed rokiem.

Środa, 3 września 2014
 
 
Wykonane przez derwi.pl