Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

ŚLUBY NASZYCH KOLEGÓW >>

ŚLUBY NASZYCH KOLEGÓW

Uwaga! W najbliższym czasie czekają nas dwa wielkie wydarzenia, a mianowicie śluby naszych kolegów i koleżanek. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 3 września 2011r. o godz. 14:15 w kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie zawrą związek małżeński Asia Brzoskowska i Maciek Werochowski, natomiast 10 września 2011r. o godz. 15:00 w kościele w Łubianie związek małżeński zawrą Magda i Michał Zarach.

 

RATOWNICY ZDOBYWAJĄ KOLEJNE UPRAWNIENIA >>

RATOWNICY ZDOBYWAJĄ KOLEJNE UPRAWNIENIA

Nasi koledzy zdobyli kolejne uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym i nie tylko. Uczestniczyli oni w specjalistycznym szkoleniu z zakresu obsługi automatycznego defibrylatora AED. Defibrylator AED można wykorzystywać praktycznie w każdym miejscu: w budynkach publicznych, firmach, obiektach sportowych, gastronomii, zakładach przemysłowych jak również przez osoby indywidualne.

 

ŚWIĘCENIE ŁODZI >>

ŚWIĘCENIE ŁODZI

14 sierpnia na przystani we Wdzydzach Tucholskich odbyło się poświęcenie nowych łodzi motorowych.

 

Kurs Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika WOPR >>

Kurs Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika WOPR

Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na kurs na stopień: Ratownik WOPR i Młodszy Ratownik WOPR Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 21-08-2010 na przystani PCM Garczyn o godz. 16:00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 606 948 660 - Michał Zarach Instruktor WOPR.

 

POKAZY RATOWNICTWA WE WDZYDZACH KISZEWSKICH >>

POKAZY RATOWNICTWA WE WDZYDZACH KISZEWSKICH

W sobotę 30 lipca na zespole Jezior Wdzydzkich odbyły się największe w Polsce amatorskie regaty żeglarskie - Regaty o Puchar Stolema.

Sobota, 30 lipca 2011
 
 
Wykonane przez derwi.pl