Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

KURS KPP >>

KURS KPP

Uwaga! WOPR Województwa Pomorskiego organizuje kurs KPP. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy w pierwszym rzędzie do prezesa KWOPR - Ryszarda Brzoskowskiego po wstępne informacje dotyczące kursu. Przypominamy, że aby pracować w charakterze ratownika WOPR trzeba mieć taki kurs ukończony.

 

Pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej >>

Pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej

Jesienią odbyły się cykle szkoleń i pokazów z zakresu ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej. Odbywały się one w Zespole Szkół Publicznych nr2 gdzie prowadził je Maciej Szulc oraz Zespole Szkół Publicznych nr1 - prowadzący Jan Brzozowski.

 

Woluntarystyczna natura WOPR >>

Woluntarystyczna natura WOPR

Rok 2011 w Unii Europejskiej przebiega pod hasłem Europejskiego Roku Wolontariatu (ang. European Year of Volunteering). Głównym zadaniem prowadzonej kampanii było promowanie aktywności obywatelskiej i przekonanie jak największej ilości ludzi do poszukiwania sensu w pomaganiu innym.

 

Zjazd Delegatów WOPR Województwa Pomorskiego >>

Zjazd Delegatów WOPR Województwa Pomorskiego

Dnia 19 listopada 2011 roku w siedzibie Charzykowskiego Klubu Żeglarskiego odbył się Zwyczajny Zjazd Delegatów WOPR Województwa Pomorskiego. W Zebraniu uczestniczyło 31 delegatów oraz zaproszeni goście z Prezesem Zarządu Głownego WOPR Jerzym Telakiem, Wice prezesem WOPR Sławomirem Gicewiczem i Prezesem WOPR Województwa Kujawsko-pomorskiego Aleksandrem Maćkowskim na czele.

 

UAWAGA! NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŚCIERSKIEGO WOPR >>

UAWAGA! NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŚCIERSKIEGO WOPR

Dnia 20.10.2011r. o godz. 19:00 I termin, 19.15 II termin w CIT PCM Garczyn odbędzie się NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŚCIERSKIEGO WOPR w celu wybrania DELEGATÓW NA ZJAZD WOPR WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

 
 
Wykonane przez derwi.pl