Kośćierskie
Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

Telefony alarmowe Zapamiętaj te numery

Kursy i szkolenia I ty możesz zostać ratownikiem

Kalendarz szkoleń Uratuj komuś życie

Aktualności Aktualności - koscierskiewopr.pl

I Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach >>

I Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach

W dniach 23-24.03.2013r. na kościerskiej pływalni odbyła się I Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach. Były to pierwsze zawody krajowe w tym roku i swoją formę sprawdziły również dwa kościerskie zespoły, czyli Kościerskie WOPR(8 zawodników) oraz nowy klub UKS PCM Manta Kościerzyna(25 zawodników).

Wtorek, 26 marca 2013
 

KWOPR zaperasza na kurs na stopień MR >>

KWOPR zaperasza na kurs na stopień MR

KWOPR zaperasza na kurs na stopień MR. Termin spotkania organizacyjnego: 11.02.2013r. godz. 18.00 na basenie AQUA CENTRUM w Kościerzynie Wymagania: - karta pływacka(można zdać po spotkaniu organizacyjnym) - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w kursie na stopień Młodszego Ratownika - ukończone 12 lat - osoby niepełnoletnie(zgoda na udział w kursie). - 3 zdjęcia Zapraszamy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 601 847 142 - Ryszard Brzoskowski Instruktor WOPR .

Wtorek, 5 lutego 2013
 

SZKOLENIE INSTRUKTORÓW >>

W dniach 24-27 stycznia 2013 roku w Garczynie koło Kościerzyny odbędzie się szkolenie instruktorów w zakresie ratownictwa wodnego, którego uczestnicy, po wzięciu udziału we wszystkich zajęciach i zdaniu egzaminu, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zgodne ze wzorem zawartym w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz.U. z 2012r. poz.747 ). Przy okazji szkolenia instruktorzy WOPR będą mieli możliwość zunifikowania wiedzy. Zapisy oraz informacje: info@gdynskiewopr.pl

Niedziela, 13 stycznia 2013
 

SPOTKANIE WIGILIJNE >>

SPOTKANIE WIGILIJNE

Pro raz kolejny odbyło się spotkanie wigilijne KWOPR. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Niedziela, 23 grudnia 2012
 

ŚWIĘTA ... >>

ŚWIĘTA ...

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Piątek, 14 grudnia 2012
 
 
Wykonane przez derwi.pl